Lykov Vladimir: "Хороший мальчик. Одного разу зі свого балкону я почув..."

Lykov Vladimir в facebook:

Хороший мальчик. Об этом сообщает ua-today.in.ua со ссылкой на СМИ.

Одного разу зі свого балкону я почув, як хтось в дворі чітко вистукує неймовірні ритми. Тоді я вперше познайомився з Олексієм 8 років, який грав на ударній ... установці з КАМЕНЮК!

Згодом, коли ми з Ihor Oboznenko влаштували репетицію на природі, Олексій швидко знайшов ДВІ ПАЛКИ, ПЕНЬОК і... дав жару!!!

Поспілкувавшись із хлопцем, я дізнався, що він займається на барабанах лише дві години в тиждень в музичній школі де він, до речі, відвідує ще й клас гітари. Малий володіє неймовірним талантом та харизмою - це майже все, що потрібно для того, щоб стати професійним музикантом. Не вистачає лише інструмента!

Друзі, пропоную долучитися та допомогти! Разом ми можемо придбати ЕЛЕКТРИЧНУ БАРАБАННУ УСТАНОВКУ. Це ідеальний варіант для Олексія він зможе займатися кожен день, відточувати майстерність, і, головне, не заважати сусідам, адже зможе займатися в навушниках. Її вартість - 9 440 грн. goo.gl/iMb1xi

Для Олексія це буде сюрприз. Ми всі знаємо найпростішу формулу успіху талант 5 праця 95. Дуже важливо дати можливість працювати над своїм величезним талантом цьому малому хлопчині. Це дійсно може змінити його майбутнє. Це буде НАШ спільний внесок в майбутнє української музики, я впевнений!

Реквізити для внеску 4149 4378 6577 5074 Козак Роман 38 099 489 52 09. Відзвітую за кожну отриману і потрачену гривню.

РЕПОСТ ️Lykov Vladimir


ТОП новости

Вход

Меню пользователя