У Києві зустрілись співробітники прикордонних підрозділів України та Грузії


Сьогодні у Києві відбулась робоча зустріч оперативних співробітників Держприкордонслужби з представниками прикордонної поліції МВС Грузії, — інформує прес-служба АДПСУ.

Під час зустрічі правоохоронці обговорили питання взаємодії оперативних підрозділів прикордонних відомств обох країн, оцінили загрози прикордонній безпеці на держрубежах України та Грузії у 2018 – 2019 роках. Об этом сообщает infoportal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Учасники зустрічі домовились продовжити співпрацю оперативних підрозділів сторін з питань, що стосуються протидії терористичним загрозам, торгівлі людьми, організації незаконного переправлення осіб через державний кордон, незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, контрабанді зброї, вибухових, ядерних, радіоактивних, хімічних і біологічних речовин, незаконному обігу історичних та культурних цінностей.

Загалом зустріч пройшла в дружній і конструктивній обстановці. За її результатами сторони підписали протокол про подальше співробітництво.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_kyievi_zustrilys_spivrobitnyky_prykordonnyh_pidrozdiliv_ukrainy_ta_gruzii_315852.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя