Політолог: нова влада починає тотальну заміну абсолютно всього

Політолог: нова влада починає тотальну заміну абсолютно всього
Як передає replyua.net, політолог Олеся Яхно-Білковська в своєму блозі пише про те, що, здавалося б, відбулися три абсолютно різних події. Володимир Зеленський під час зустрічі з Ангелою Меркель заявив у відповідь на її слова про зустріч з Петром Порошенком, що він не в курсі цієї зустрічі. Віце-прем’єра з питань євроінтеграції Іванну Климпуш-Цинцадзе не пускають на саміт Україна-ЄС. Проти команди одного з найуспішніших голів ОДА – Дніпровської ОДА можуть почати кримінальні переслідування, з метою можливого недопуску на майбутні місцеві вибори.

Політолог зазначає, насправді всі ці три події – це суть одного і того ж процесу, коли нова влада, яка декларує прихильність існуючому курсу, сформованому попередньою владою, починає тотальну заміну всіх і всього. Головна ціль – не залишити жодної людини від минулої влади на своїй посаді і професіоналізм чи успішність тут не грають ролі.

Олеся Яхно підкреслює, саме тому політична позиція з низки питань у новій владі або взагалі відсутня, або вписується в логіку політтехнологій. Треба хоча б спробувати навчитися відокремлювати політичні інтереси від державних.

Джерело статті: “https://replyua.net/blog/157029-poltolog-nova-vlada-pochinaye-totalnu-zamnu-absolyutno-vsogo.html” Об этом сообщает newsline.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя