Конфлікт зі спостерігачем ОПОРи. Поліція перевіряє інформацію

У спостерігача забрали телефон, коли він знімав на камеру ймовірну передачу агітаційних листівок
5 липня у Заставній стався конфлікт за участі спостерігача від Громадянської мережі ОПОРА. Як повідомили на пресконференції представники цієї організації, в одного зі спостерігачів силоміць відібрали телефон перехожі, яких він фіксував на відео. В ОПОРі зазначають: спостерігач знімав на відео ймовірне вивантаження агітаційної продукції:

– Коли він почав фіксувати вигрузку, до нього підійшли невідомі, відібрали телефон і змушували видалити відео. Самочинно видалили відео з телефону. Відео вдалося відновити. Ми оцінюємо це як перешкоджання діяльності офіційного спосерігача, це стаття 157 ККУ. Відповідно, заяви були подані до правоохоронців, – розповів координатор ГМ «Опора» у Чернівецькій області Тарас Прокоп.
У поліції зазначають: спостерігач не повідомив, що представляє громадську організацію до початку конфлікту:
– Сам представник повідомив, що він дійсно не представлявся і не мав при собі будь-яких розпізнавальних знаків, про те, що він є представником і дійсно він здійснював фотографування, вірніше відеозйомку, під час того, як громадяни між собою розмовляли.
Громадяни попросили припинити зйомку, на що він у той момент не погодився. Коли почався словесний конфлікт, він представився і показав посвідчення, засвідчив що є представником ОПОРи, — розповів начальник слідчого управління ГУ НП у Чернівецькій області Олександр Чубей.
Наразі правоохоронці здійснюють перевірку.

фильмы бесплатно

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/07/08/na-sposterihacha-opory-napaly-u-zastavnii.html” Об этом сообщает sigma-plus.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя