У Гройсмана звинуватили в "політичній грі" Климпуш-Цинцадзе, яку не пустили на саміт Україна-ЄС


Прес-секретар прем’єр-міністра Володимира Гройсмана Василь Рябчук назвав "політичною грою кандидата в народні депутати від партії Петра Порошенка" заяву віце-прем’єр-міністра з євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе про те, що її не пустили на саміт Україна-ЄС за вказівкою прем’єр-міністра

Про це Рябчук написав у Facebook. Об этом сообщает snr24.in.ua со ссылкой на СМИ.

"З приводу заяви віце-прем’єра Іванни Климпуш-Цинцадзе. Дуже дивно, що профільний урядовець не знає: склад делегації на саміт Україна-ЄС формує президент, а не прем’єр-міністр. Тому її слова виглядають не більше ніж політичною грою кандидата в народні депутати від партії Петра Порошенка з сумнівною метою набрати додаткових балів", — написав Рябчук.

Речник Гройсмана також додав світлини документів із Адміністрації президента, в яких Климпуш-Цинцадзе просять надати пропозиції до складу делегації України.

  • Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Климпуш-Цинцадзе не пустили на саміт Україна-ЄС, який проходить у Києві, через те, що її прізвища не виявилось у переліку учасників зустрічі.
  • Климпуш-Цинцадзе виклала відео спілкування з охоронцями і звинуватила прем’єр-міністра Володимира Гройсмана в тому, що її не пустили на саміт.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/08/u_groysmana_zvynuvatyly_v_quotpolitychniy_griquot_klympush_cyncadze_yaku_ne_pustyly_na_samit_ukrayina_yes”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя