Керівництво Новоселівської ОТГ отримує консультаційну допомогу щодо функціонування громади


Менше тижня пройшло з перших виборів у Новоселівській ОТГ (Полтавський район), а громада вже активно включилася в роботу. Об этом сообщает trubadur.in.ua со ссылкой на СМИ.

Керівництво, виконком, депутати розпочали отримувати методично-консультаційну допомогу. Про це повідомляє Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

Читайте також: На Полтавщині обрали раду та голову Новоселівської ОТГ

До центру нової «повноцінної» вже об’єднаної територіальної громади прибули експерти на чолі з Іриною Балибіною, директором Полтавського ЦРМС. Радники Центру надали вичерпні відповіді на усі питання, які вже постали перед громадою.

Зокрема, про можливості, які надають договори міжмуніципального співробітництва(ММС) розповів Олександр Ісип, радник з децентралізації. Він навів приклади успішних практик громад в сфері ММС. Саме за цим показником Полтавщина залишається впевненим вітчизняним лідером.

Про особливості бюджетоутворення в ОТГ говорив Костянтин Качаненко, радник з питань місцевих фінансів. Які ж особливості проведення перших сесій, документообіг у новоствореній громаді розповідав Володимир Божко, радник з юридичних питань Полтавського ЦРМС.


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/07/kerivnytstvo-novoselivs-koi-oth-otrymuie-konsul-tatsiynu-dopomohu-shchodo-funktsionuvannia-hromady/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя