Польська партія влади може отримати майже 50% на парламентських виборах, - опитування

Ураган «Доріан»  — Польська партія влади може отримати майже 50% на парламентських виборах, — опитування
Ураган «Доріан»
Парламентські вибори у Польщі пройдуть 13 жовтня Об этом сообщает lg-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


Партія «Право та Справедливість» може отримати на парламентських виборах підтримку біля 47% поляків.


Про це повідомляє DoRzeczy.pl.


Опитування проводилося на замовлення видання агентством Estymator.


Згідно з опитуванням, PiS може розраховувати на 47,2%. Голосів, що на 2,3 пункти більше, аніж у попередньому опитуванні.


На другому місці опозиційна Громадянська коаліція (складається із Громадянської платформи, партії Nowoczesna та зелених). За них готові проголосувати 27,4% виборців, що на 3 пункти менша, аніж раніше.


На третьому місці – ліва коаліція, що складається із парті Весна, SLD та Разем. За них готові проголосувати 12,9% виборців. При цьому їх підтримка зросла на 3,1 пункт.


У Сейм проходить ще одна коаліція, яку утворили Польська селянська партія та популісти із Kukiz’15. Попри зменшення підтримки на 0,8%, за них готові проголосувати 6% поляків.


Таким чином, у Сейм не проходить блок Конфедерація – найбільш антиукраїнська сила серед учасників перегонів. За них готові проголосувати лише 3,9% поляків.


Видання підрахувало, що за такого сценарію «ПіС» матиме 249 місць у Сеймі, Громадянська коаліція – 141 місце, ліві – 53, а селяни та Kukiz’15- ще 16 місць.


Нагадаємо, парламентські вибори у Польщі пройдуть 13 жовтня.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/polska-partiya-vladi-mozhe-otrimati-mayzhe-50-na-parlamentskih-viborah-opituvannya-623618.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя