Результати дослідження: хто у Кропивницькому працює найбільш публічно

Результати дослідження: хто у Кропивницькому працює найбільш публічно

За результатами вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування у 2018 році в загальнонаціональному рейтингу міська рада Кропивницького посіла 16 місце. При цьому її показник публічності становить 63,6 %. Міськрада увійшла до переліку міст із задовільним рівнем публічності, про це йшлося вчора, 1 жовтня, під час представлення звіту про вимірювання Індексу публічності у Кропивницькому.
Об этом сообщает sovetinfo.in.ua со ссылкой на СМИ.

Кропивницький випередив вісім обласних центрів: Дніпро, Ужгород, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Одеса, Черкаси, Полтава. При цьому його відставання від лідера рейтингу – Івано-Франківської міської ради – становить 23 %.

Відмічено, що зросла кількість оприлюдненої інформації у форматі відкритих даних. У міській раді Кропивницького вчасно та вичерпно відповідають на інформаційні запити.

"Так, у 2018 році найбільше зріс показник публічності депутатського корпусу – з 64% до 71,3%. Збільшився і рівень публічності міського голови. У більшості випадків він особисто веде прийом громадян, активний користувач соціальних мереж, а це сприяє зворотньому зв’язку з мешканцями міста, інформуванню громади про результати діяльності ", – зазначила координаторка вимірювання Індексу публічності у Кропивницькому Тетяна Пташник.

Зростання показників публічності депутатського корпусу Кропивницької міської ради у рейтингу відбулося завдяки вчасному інформуванню про проведення сесій та роботу комісій. Засідання міської ради та депутатських комісій транслюються у режимі онлайн. У міській раді діє електронна система голосування та публікується інформація про результати поіменного голосування. У 2018 році суттєво допрацювали Статут територіальної громади, робота над яким тривала з 2016 року.

За результатами моніторингу Індексу публічності міської ради Кропивницького Громадянська мережа ОПОРА виробила низку рекомендацій щодо поліпшення рівня публічності. Їх до міськради передадуть найближчим часом.Джерело статті: “http://rk.kr.ua/rezultati-doslidzhennja-hto-u-kropivnitskomu-pratsjue-naibilsh-publichno”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя