Партіям відшкодують витрати за агітацію під час виборів у Раду — постанова ЦВК

news-image: Партіям відшкодують витрати за агітацію під час виборів у Раду — постанова ЦВК
Центральна виборча комісія ухвалила постанову про відшкодування політичним партіям витрат, пов’язаних із фінансуванням передвиборчої агітації на позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року.

Рішення ухвалено на засіданні у суботу, 5 жовтня, повідомляє Укрінформ. Об этом сообщает poldnic.in.ua со ссылкой на СМИ.

У документі зазаначається, що відповідно до статті 17-1 Закону "Про політичні партії України" за рахунок коштів державного бюджету відшкодовуються витрати політсил, пов’язані з фінансуванням їх передвиборчої агітації під час позачергових виборів народних депутатів 21 липня 2019 року.

Як пояснили у Центрвиборчкомі, таке рішення приймається на підставі остаточного фінансового звіту про надходження і використання коштів виборчого фонду партій, поданого не пізніше як у 60-денний строк для офіційного оприлюднення результатів виборів.

У ЦВК нагадали, що політсили, які взяли участь у розподілі мандатів, не мають права на таке відшкодування, яке здійснюється у розмірі фактично здійснених витрат, але не більше максимального розміру виборчого фонду. На позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року ця сума становила понад 475 млн₴

Таким чином, відшкодовуватимуться витрати партіям "Батьківщина", "Голос", "Європейська солідарність", "Опозиційна платформа — За життя" і "Слуга народу". Загалом, політсилам буде відшкодовано 467 млн 327 тис. 638 грн 83 коп.

Зокрема, "Батьківщині" відшкодують понад 87,2 млн грн, "Голосу" — понад 105,6 млн грн, "ЄС" — 99,4 млн грн, "ОПЗЖ" — 60,3 млн грн і "Слузі народу" — 114,6 млн₴Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/partiyam-vidshkoduyut-vytraty-za-agitaciyu-pid-chas-vyboriv-u-radu-postanova-cvk.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя