"Шоб я так жил": Одесити відзначили "діамантове" весілля урочистою реєстрацією шлюбу (фото)

Найголовніше в сімейному житті — це любов, вірність і довіра, — дає свій «рецепт» довгого сімейного життя наречена.

Незвичайна подія сталася в суботу, 5 жовтня, в Одесі: в Малиновському відділі РАЦС пара, яка прожила в шлюбі 60 років, заново розписалася, передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ. Об этом сообщает tvplus.in.ua со ссылкой на СМИ.

Знову отримували численні привітання Георгій і Ганна Ангелови, що відзначили таким чином діамантовий ювілей своєї сім’ї. А ініціатором незвичайної процедури стала одна з дочок «молодят».Медсестра Ганна і тільки що повернувшийся з військової служби Георгій познайомилися в далекому 1956 році. Через три роки одружилися. Зараз у них двоє дочок, троє онуків і внучок і вже одна правнучка.Згадуючи прожиті разом роки, Ганна Василівна дає свій «рецепт» довгого сімейного життя: у всьому знаходити компроміс, зберігати вірність і вміти довіряти своєму чоловікові. «Бувало, сварилися: біла смуга, сіра і чорні були, — згадує наречена. — Образились, надулися, потім подумали. Найголовніше в сімейному житті — це любов, вірність і довіра. І тоді 60 років проходить як один день».

Наречений повністю з нею солідарний.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/blogs/shob-ia-tak-zhyl-odesyty-vidznachyly-diamantove-vesillia-urochystoiu-reiestratsiieiu-shliubu-foto-298169.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя