"Будемо бігати з вогнеметом і випалювати цей документ": уряд подав до Ради акт щодо "згоди на обробку даних"


Уряд передав до парламенту акт, який захищатиме українців від того, як організації поводяться з їхніми особистими даними, а також позбавить їх від підписання документа "Згода на обробку персональних даних"

Про це повідомив міністр уряду Дмитро Дубілет у Facebook. Об этом сообщает ukr-vestnik.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Вчора на засіданні Кабміну ми проголосували за законопроєкт, який зробить в Україні трохи менше бюрократії. Нещодавно я писав про всюдисущий документ "Згода на обробку персональних даних". ... І ось, вчора ми подали в Раду акт, який повинен, з одного боку, краще захистити українців в тому, як організації поводяться з їхніми даними. З іншого боку, ми повинні позбутися цього папірця, який насправді нікого ні від чого не захищає!, — пояснив Дубілет.

За словами міністра, просто прийняти закон буде недостатньо.

"Після цього будемо бігати з вогнеметом по бюджетних організаціях і випалювати цей документ. Ну і заодно будемо навчати бізнес, щоб він, перестраховуючись, теж не плодив зайву бюрократію", — додав він.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/07/quotbudemo_bigaty_z_vognemetom_i_vypalyuvaty_cey_dokumentquot_uryad_podav_do_rady_akt_schodo_quotzgody_na_obrobku_danykhquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя